Categories
200250A1102AAAAA White RS 200 Hydraulic Motor
Description
RS Series Roller Stator
Additional information
| Weight | 8.38 kg |
|---|---|
| Part Number | 200250A1102AAAAA |
| Weight | 8.38 lbs |
| Displacement | 254 cm³ / rev [15.5 in³/rev] |
| Mount Style | 2-Hole "A" Mount |
| Port Style | SAE Ports |
| Shaft Size | 1" 6B Spline Shaft |
| Pump Rotation | CW |
| Brand | White Drive Products |













