Categories
200300F3915ZGAEF White RS 200 Hydraulic Motor
Description
RS 200 Series Roller Stator
Additional information
| Weight | 9.26 kg |
|---|---|
| Part Number | 200300F3915ZGAEF |
| Weight | 9.26 lbs |
| Displacement | SAE Ports |
| Mount Style | 1" XL Keyed Shaft |
| Port Style | Relief Valve Cavity – 2000 PSI Relief |
| Shaft Size | 300cc |
| Pump Rotation | CCW |
| Brand | White Drive Products |













