Categories
530300A5130AAAAA White RE 530 Hydraulic Motor
Description
RE 530 Series Roller Stator
Additional information
| Weight | 9.26 kg |
|---|---|
| Part Number | 530300A5130AAAAA |
| Weight | 9.26 lbs |
| Mount Style | 300cc 6-Hole Mount |
| Port Style | SAE Ports |
| Shaft Size | 1-1/2" Straight Keyed Shaft |
| Pump Rotation | CW |
| Brand | White Drive Products |













